Organizacja budowy prywatnej. | budowa | e-blogi.pl
Blog budowa
Organizacja budowy prywatnej. 2015-05-08

 


Wielu z nas zabiera się za budowę domu właściwie własnymi rekami, a jeśli nie dosłownie to przy pomocy przyjaciół, znajomych , pobliskich małych firm. Istnieje wiara w to,że będzie to tańsze rozwiązanie. Bardzo prawdopodobne. Trzymam za takich kciuki ale radzę. Poświęćcie dwa razy więcej czasu na planowanie niż wydaje wam się ,ze powinniście. Lepiej odwlec rozpoczęcie budowy, ustalenie ze znajomymi podwykonawcami co będzie potrzebne, zbierzcie materiał.


Nie zapominajcie,że budowa domu ma być miłym okresem w oczekiwaniu na przyjemne, błogie życie. Zła organizacja może skutecznie ten czas nam obrzydzić. Ponadto w trakcie prowadzimy normalne życie, zajmujemy się obecnym lokum, pracujemy, opiekujemy się dziećmi. Nie możemy na wiele miesięcy odłożyć życia na bok lub całkowicie poświęcić go budowie.


W kolejnych wpisach dokładniej podam przykłady jak ułatwić sobie organizację budowy i wyposażenia domu.Ponieważ wylanie fundamentów i wzniesienie murów to w sumie pestka wobec tego co zaczyna się potem- instalacje, wykończenia...


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]