A może zakup mieszkania pod wynajem? | budowa | e-blogi.pl
Blog budowa
A może zakup mieszkania pod wynajem? 2015-05-11

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że jednym z najlepszych sposobów na inwestowanie pieniędzy jest ulokowanie ich w nieruchomościach. Wartość nieruchomości nie spada drastycznie a odpowiednia lokalizacja i konkretny cel- głównie wynajmu szybko przynosi wymierne korzyści.Z pewnością dobrej passie dla wynajmu służy duża ilość osób studiujących i związana z tym potrzeba wynajęcia mieszkania, ale nie tylko. Jako społeczeństwo wzbogaciliśmy się, abstrahując od politycznych głosów jak to nam jest źle. Częściej niż kiedyś wyjeżdżamy na wakacje i mamy coraz większe wymagania. Nawet pokój w hotelu nie zawsze jest wystarczający. Najchętniej szukamy dobrze urządzonych mieszkań aby móc zachować spokój i prywatność. Niechętnie decydujemy się na wynajem pokoi w prywatnych domach.

Podchwycili to deweloperzy, którzy realizują coraz więcej inwestycji, które są od razu z założenia przystosowane do sprzedaży pod wynajem. Doskonałym przykładem takiej inwestycji jest kompleks budynków w Rogowie  czy w Ustroniu Morskim, wybudowany przez firmę Burco. Bliskość plaży, basen na terenie osiedla- to nie może być zwykłe osiedle mieszkaniowe i nie jest. Burco wynajmuje samodzielnie część mieszkań. Reszta przeznaczona jest do sprzedaży.

Nietrudno się domyślić,ze jest to rewelacyjna inwestycja a także wiadomość dla szukających pięknego lokum na czas wyjazdów. Podrzucam adres strony. Może warto rozbić skarbonkę?
http://www.burco.pl


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]