budowa | e-blogi.pl
Blog budowa
A może zakup mieszkania pod wynajem? 2015-05-11

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że jednym z najlepszych sposobów na inwestowanie pieniędzy jest ulokowanie ich w nieruchomościach. Wartość nieruchomości nie spada drastycznie a odpowiednia lokalizacja i konkretny cel- głównie wynajmu szybko przynosi wymierne korzyści.Z pewnością dobrej passie dla wynajmu służy duża ilość osób studiujących i związana z tym potrzeba wynajęcia mieszkania, ale nie tylko. Jako społeczeństwo wzbogaciliśmy się, abstrahując od politycznych głosów jak to nam jest źle. Częściej niż kiedyś wyjeżdżamy na wakacje i mamy coraz większe wymagania. Nawet pokój w hotelu nie zawsze jest wystarczający. Najchętniej szukamy dobrze urządzonych mieszkań aby móc zachować spokój i prywatność. Niechętnie decydujemy się na wynajem pokoi w prywatnych domach.

Podchwycili to deweloperzy, którzy realizują coraz więcej inwestycji, które są od razu z założenia przystosowane do sprzedaży pod wynajem. Doskonałym przykładem takiej inwestycji jest kompleks budynków w Rogowie  czy w Ustroniu Morskim, wybudowany przez firmę Burco. Bliskość plaży, basen na terenie osiedla- to nie może być zwykłe osiedle mieszkaniowe i nie jest. Burco wynajmuje samodzielnie część mieszkań. Reszta przeznaczona jest do sprzedaży.

Nietrudno się domyślić,ze jest to rewelacyjna inwestycja a także wiadomość dla szukających pięknego lokum na czas wyjazdów. Podrzucam adres strony. Może warto rozbić skarbonkę?
http://www.burco.pl


Organizacja budowy prywatnej. 2015-05-08

 


Wielu z nas zabiera się za budowę domu właściwie własnymi rekami, a jeśli nie dosłownie to przy pomocy przyjaciół, znajomych , pobliskich małych firm. Istnieje wiara w to,że będzie to tańsze rozwiązanie. Bardzo prawdopodobne. Trzymam za takich kciuki ale radzę. Poświęćcie dwa razy więcej czasu na planowanie niż wydaje wam się ,ze powinniście. Lepiej odwlec rozpoczęcie budowy, ustalenie ze znajomymi podwykonawcami co będzie potrzebne, zbierzcie materiał.


Nie zapominajcie,że budowa domu ma być miłym okresem w oczekiwaniu na przyjemne, błogie życie. Zła organizacja może skutecznie ten czas nam obrzydzić. Ponadto w trakcie prowadzimy normalne życie, zajmujemy się obecnym lokum, pracujemy, opiekujemy się dziećmi. Nie możemy na wiele miesięcy odłożyć życia na bok lub całkowicie poświęcić go budowie.


W kolejnych wpisach dokładniej podam przykłady jak ułatwić sobie organizację budowy i wyposażenia domu.Ponieważ wylanie fundamentów i wzniesienie murów to w sumie pestka wobec tego co zaczyna się potem- instalacje, wykończenia...


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]